#31 2011-06-05 22:10:33

 Devil

Ucipuci

19838366
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 161
WWW

Re: Las Lerian.

Rai

- Nie jestem zwykłym człowiekiem rasistkoo! - Stanął na chwilę, słysząc smoka.
Odwrócił się i spojrzał na zwierze, nie kryjąc zdziwienia, czy coś koło tego. Mieszał się z tym również zachwyt.
- S-smok lodu? - Zacisnął zęby. Nie wiele ich widział. Mimo tego, iż został na takowe wyszkolony, pokonywał głownie smoki ognia, oraz powietrza. - Ch-cholerka... - Podszedł do stworzenia i położył dłoń na jego łuskach, przymykając oczy do połowy.


http://img241.imageshack.us/img241/9093/gray.png

Offline

 

#32 2011-06-11 22:51:56

Orname

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 25

Re: Las Lerian.

Assin

- Człowiek to człowiek. Nie ma zwykłych i nie zwykłych. - Powiedziała i zwiesiła się głową w dół. - Gdybyś miał jakieś super mega ultra moce to wtedy możemy porozmawiać. - Powiedziała i uśmiechnęła się. - A poza bawieniem się w panią zimę żadnej takowej nie zauważyłam. - Stwierdziła i podniosła się. Zauważyła, że Rai jest jakoś strasznie zachwycony Nahari. Może to przez to, że był łowcą smoków? A może to po prostu dlatego, że jest wspaniałym smokiem (Bo takim jest)? - Co cię tak w niej zaskakuje? A przede wszystkim co cię w niej tak zachwyca? - Spytała nie kryjąc zaciekawienia.


Anata ga okurete iru

A teraz weź to sobie przetłumacz...

Offline

 

#33 2011-06-20 13:35:47

 Devil

Ucipuci

19838366
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 161
WWW

Re: Las Lerian.

Rai

- Ależ są. - Powiedział pod nosem, zniżając znacznie głos. - Czy to co umiem, nie jest wystarczające, żeby mnie uznać za niezwykłego? - Zmarszczył brwi i posłał jej niekoniecznie miłe spojrzenie. Zaczął gładzić smoka po jego łuskach.
- Znam tylko parę smoków lodu... Znaczy, znałem. Zabiłem dwa... - Zatrzymał swoją rękę i popatrzył w ziemię. - No i, chyba sama rozumiesz... - Dodał.
- Jak się nazywa? - Przekrzywił głowę w stronę Assin, z pytającym spojrzeniem.


http://img241.imageshack.us/img241/9093/gray.png

Offline

 

#34 2011-06-20 13:53:02

Orname

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 25

Re: Las Lerian.

Assin

- Nahari. - Powiedziała i pogłaskała smoka po łbie. Próbowała ją uspokoić, bo gdy Rai powiedział, że zabił dwóch przedstawicieli jej gatunku zrobiła się wyraźnie niespokojna. Zeskoczyła ze smoka, podniosła swój plecak i weszła na niego z powrotem. - Chciałbyś może zobaczyć jak las wygląda z góry? - Powiedziała i uśmiechnęła się zawadiacko.


Anata ga okurete iru

A teraz weź to sobie przetłumacz...

Offline

 

#35 2011-06-20 14:11:01

 Devil

Ucipuci

19838366
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 161
WWW

Re: Las Lerian.

Rai

- Fajne imię, Nahari! - Uśmiechnął się do smoka, odsłaniając nieco swoje białe zęby.
- Z powietrza, tak? Pewnie, że chciałbym. - Uśmiechnął się do niej po czym założył ręce i odwrócił w jej stronę przodem. - A co, chcesz zaproponować mi 'przejażdżkę'? - Wyszczerzył zęby w uśmiechu, marszcząc przy tym lekko brwi.


http://img241.imageshack.us/img241/9093/gray.png

Offline

 

#36 2011-06-20 14:29:22

Orname

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 25

Re: Las Lerian.

Assin

- A zabrałbyś się? - Powiedziała i zeskoczyła ze smoka. Uśmiechnęła się swoim ulubionym tajemniczym uśmiechem. Oparła się o niego plecami założyła ręce na piersi. - Ja ci tylko proponuję. Jak nie chcesz to nie.


Anata ga okurete iru

A teraz weź to sobie przetłumacz...

Offline

 

#37 2011-06-20 14:44:24

 Devil

Ucipuci

19838366
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 161
WWW

Re: Las Lerian.

Rai

- Pewnie że chce, no, bo czemu nie. - Skinął głową i podszedł do łba smoka, patrząc mu w oczy. Ładny smok, nie ma co. - I byście mnie do domu podwiozły, co? - Pokazał Assin język. -Bo to kawałek stąd w sumie jest.


http://img241.imageshack.us/img241/9093/gray.png

Offline

 

#38 2011-06-20 15:03:38

Orname

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 25

Re: Las Lerian.

Assin

- Zgoda. - Powiedziała, złapała go za rękę i zaciągnęła na smoka. - W górę! - Zawołała. Smok z prędkością błyskawicy pomknął w przestworza. - Radzę się trzymać mocno. - Powiedziała. Smok przyspieszył jeszcze bardziej. Prędkość była mocno przytłaczająca, ale Nahari w końcu przestała pędzić i gdy wzbiła się na odpowiednią wysokość zaczęła szybować w powietrzu.
Widok zapierał dech w piersiach. Najbliżej rozciągał się dywan z olbrzymich drzew. Gdzieniegdzie przecinały go srebrne wstążki rzek i strumieni. W oddali można było zauważyć ogromne pasmo górskie Ansenteru, a na niektórych górach widać było odrobinę lodu. - Dobra, to gdzie ty masz ten swój dom? - Zapytała.


Anata ga okurete iru

A teraz weź to sobie przetłumacz...

Offline

 

#39 2011-06-20 21:29:40

 Devil

Ucipuci

19838366
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 161
WWW

Re: Las Lerian.

Rai

- Spokojnie, latałem już na takich. - Uśmiechnął się do niej i złapał się czegoś, by nie wypaść, czy coś takiego. Gdy już zaczęli lecieć - puścił się i wyprostował, podziwiając widoki, z szerokim uśmiechem na twarzy. Piękne widoki - cóż to dużo mówić.
- Dom? - Uniósł jedną brew - A, tak... Nie wiem, w którą stronę się leci... Ale miasto nazywa się Nerion, coś takiego


http://img241.imageshack.us/img241/9093/gray.png

Offline

 

#40 2011-06-20 21:55:19

Orname

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 25

Re: Las Lerian.

Assin

- Taa, nawet chyba wiem gdzie to jest. - Powiedziała i skierowała smoka w tamtą stronę. Lecieli już tak trochę więc Nahari zdążyła trochę zniżyć loty. Ale niestety, na swoją niekorzyść. Niedługo po tym usłyszeli gdzieś niedaleko świst strzały. Niedługo potem elf zorientował się gdzie.
Strzała przebiła jedno ze skrzydeł Nahari. Smok zawył z bólu i zaczął spadać. - Trzymaj się, bo teraz może być ostro. - Powiedziała. I było. Smok spadał w dół, a jeśli tak dalej by poszło prawdopodobnie by się rozbili. Na szczęście Assin udało się skierować smoka na pobliską łąkę. Sama Nahari była zdeterminowana by bezpiecznie dotrzeć do lądu, także w końcu, z dużym hukiem wylądowali na ziemi.
Prawe skrzydło było mocno zakrwawione, a najmniejszy ruch trzeba było odpokutować ciężką torturą. Assin zeskoczyła ze smoka i po chwili wyciągnęła strzałę ze skrzydła, po czym opatrzyła je. Smok leżał już spokojnie także elfka wstała i odeszła na dalszą część polany. We frustracji wbiła jedno ze swoich ostrzy w drzewo. Oparła się o nie plecami i zniżyła się ku ziemi. - Świetnie. Czy może być jeszcze gorzej? Teraz to już nawet nie wiem gdzie jestem! - Krzyknęła wściekła.


Anata ga okurete iru

A teraz weź to sobie przetłumacz...

Offline

 

#41 2011-07-03 23:16:10

 Devil

Ucipuci

19838366
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 161
WWW

Re: Las Lerian.

Rai

- Cholera... Co jest? - Mruknął pod nosem, gdy zobaczył strzały, lecące w ich stronę. Trafiły, najwidoczniej, bo smok zniżał lot, no i - ryknął z bólu.
Gdy już znaleźli się nie daleko ziemi, Rai wstał i zeskoczył ze smoka. Jakieś 5 metrów nad ziemią było, czyli w sumie nie tak dużo. Co to miało być... Pomyślał i postanowił się rozejrzeć, żeby drugiej takiej niespodzianki nie było. Pobiegł w stronę, z której przylecieli. Po jakiś 10 minutach wrócił na polane i oparł się o drzewo, o które opierała się Assin.
- Cokol... Ktokolwiek to był, zniknął. - Powiedział, nieco bardziej marszcząc brwi.


http://img241.imageshack.us/img241/9093/gray.png

Offline

 

#42 2011-07-03 23:27:25

Orname

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 25

Re: Las Lerian.

Assin

Elfka westchnęła ciężko. - Wybacz. Tego nie było w planach. - Powiedziała. Podeszła do smoka i zdjęła opatrunek. Nahari złamała skrzydło przy lądowaniu. Assin spojrzała na skrzydło, po czym przykucnęła koło niego i  przetarła dłonią wzdłuż rany. Rana zamigotała po czym zagoiła się. Elfka wstała i powiedziała. - Gotowe. Teraz to tylko zwichnięcie, ale raczej prędko nie polatamy.


Anata ga okurete iru

A teraz weź to sobie przetłumacz...

Offline

 

#43 2011-07-03 23:37:26

 Devil

Ucipuci

19838366
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 161
WWW

Re: Las Lerian.

Rai

  - Co Ty zrobiłaś? - Podszedł do niej, patrząc, w miejsce, gdzie powinna znajdować się rana. No najpewniej, skoro zniknęła - uleczyła ją, no ale dobra, pomińmy... - W sumie, to nie trzeba lecieć tak od razu jakoś bardzo szybko... Sam też mogę się przejść. A Ty, wybierasz się gdzieś, czy nie?


http://img241.imageshack.us/img241/9093/gray.png

Offline

 

#44 2011-07-03 23:48:34

Orname

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 25

Re: Las Lerian.

Assin

- Miałam zamiar pojechać do domu. Muszę uzupełnić zapasy. - Powiedziała. - O ile się nie mylę, miasto leży niedaleko twojego, także jeśli już do niego dotrzemy reszta pójdzie z górki. - Stwierdziła. Wyciągnęła z torby mapę i odszukała wzrokiem miasto Nerion. - Tutaj mieszkasz, tak? - Spytała.


Anata ga okurete iru

A teraz weź to sobie przetłumacz...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszekonomiczny.pun.pl www.vla.pun.pl www.biotechnologia-ajd.pun.pl www.grupa120.pun.pl www.umpoznan.pun.pl