#1 2010-09-27 17:30:17

 Devil

Ucipuci

19838366
Zarejestrowany: 2010-04-22
Posty: 161
WWW

Xanirros

  Niewielka wioska, położona na południu kraju. Zbudowana w niej została główna siedziba Assassin'ów, dla tego też jest całkiem sporo napadów na nią. Przy wejściu z wioski stoi drewniana brama. Wioska jest otoczona przez góry, od strony wyjścia. W wiosce nie ma prawie żadnej roślinności, jest w niej 10 drzew i niewiele krzewów.



_____

Nissan

    Został wezwany do mistrza, więc tam też się udał. Wszedł po schodach, aż dotarł do biblioteki, w której mistrz przebywał. Ukłonił się i powiedział:
- Wzywałeś mnie, o co chodzi? - Wyprostował się i spojrzał na odwróconego już do niego plecami mistrza.
- Mam dla Ciebie zadanie. Nie wymaga żadnych umiejętności bitewnych. - Odparł, patrząc przez wielkie okno. - Mianowicie masz dostarczyć pewien list, do naszych braci ze stolicy - Wziął list ze swojego biurka i podszedł do Nissan'a.
- Oczywiście... Dostarczę go na czas. - Powiedział i wystawił rękę, aby odebrać wiadomość.
- Wiem, że to zrobisz... Ale nie przynieś nam kłopotów, chłopcze. - Wręczył mu list i ponownie wrócił do patrzenia przez wielkie okno, podchodząc do niego.
Nissan skinął głową i schował list za pasem.
- Dostarcz ten list jak najszybciej. Gdy już go dostarczysz, możesz zająć się swoimi sprawami. Tutaj masz pieniądze. Nie przepuść wszystkich... Mogą Ci się przydać na coś ważniejszego - Dał mu worek z 10 złotymi monetami. Nissan wziął pieniądze, odwrócił się i zaczął iść.


http://img241.imageshack.us/img241/9093/gray.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ibajd.pun.pl www.magiczny-pies.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.trojporozumienie.pun.pl www.lcgwardiamroku.pun.pl